Frezowanie kominów Wodzisław Śląski

Świadczymy usługi frezowania kominów w Wodzisławiu Śląskim. Z użyciem specjalistycznego sprzętu sprawnie udrażniamy przewody kominowe we wszystkich typach obiektów. Kominy frezujemy w domach mieszkalnych i obiektach usługowych na terenie całego Wodzisławia Śląskiego i innych miejscowości w województwie śląskim – wykonujemy również frezowanie kominów w Rybniku i innych śląskich lokalizacjach. Usługi frezowania kominów w Wodzisławiu Śląskim polegające na stopniowym szlifowaniu wewnętrznej powierzchni komina przeprowadzamy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu umożliwiającego sprawną i solidną realizację prac. Dzięki doświadczeniu naszych fachowców rzetelnie i terminowo wykonujemy każde powierzone nam zlecenie – z powodzeniem podejmujemy się również realizacji prac niestandardowych.

Jakie są zalety frezowania komina?

Frezowanie komina to bezinwazyjna technologia stosowana w celu poszerzenia zawężonego przewodu kominowego, a tym samym poprawy jakości przepływu spalin. Jej zastosowanie pozwala udrożnić komin bez konieczności jego przebudowy. Uzyskany za sprawą frezowania większy przekrój komina zwiększa przepustowość i zapewnia lepsze parametry grzewcze. Dzięki frezowaniu możliwe jest również zastosowanie (w miejsce dotychczasowego wkładu kominowego) wsadu o większej średnicy. Wśród zalet frezowania komina wymienić należy przede wszystkim:

  • poprawę ciągu kominowego;
  • brak konieczności przebudowy komina;
  • możliwość zastosowania przewodu kominowego o większej średnicy;
  • poprawę parametrów grzewczych komina.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług frezowania kominów w Wodzisławiu Śląskim – nasze usługi adresujemy do Klientów indywidualnych i firm w całym regionie.