Informacje o firmie Systempol w Żorach

Zakład kominiarski Systempol działający w Żorach i okolicy oferuje szeroki zakres usług kominiarskich, w tym kompleksowy montaż systemów kominowych i wentylacyjnych, usługi frezowania, uszczelniania, szlamowania i remontów kominów oraz naprawy dachów i malowanie elewacji.

Profesjonalizm, precyzja i zaangażowanie to podstawy naszego działania. Znamy się zarówno na tradycyjnym, jak i na nowoczesnym kominiarstwie. Dajemy gwarancje na nasze usługi. Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam prace zostaną przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Doświadczeni kominiarze

Zatrudniamy ekipę doświadczonych kominiarzy mających specjalistyczną wiedzę i fachowe umiejętności. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem montażowym i serwisowym, który pozwala na profesjonalne wykonanie powierzonej nam usługi, w tym urządzeniami pomiarowymi i elektronarzędziami. Nasze bogate zaplecze to także rusztowania, specjalistyczne drabiny oraz sprzęt alpinistyczny.

Wszystko to pomaga nam profesjonalnie wykonać pracę tak, by móc zapewnić Wam 100% bezpieczeństwa. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i praktyczne umiejętności.

 

przyrząd do czyszczenia komina