Usługi kominiarskie

Specjalizujemy się w usługach kominiarskich. Wykonujemy przeglądy, czyszczenia mechaniczne kominów, a gdy wykrywamy nieszczelność, stosujemy uszczelnienia komina, szlamowanie masą uszczelniającą typu SKD. Oferujemy usługi frezowania kominów, czyli bezinwazyjną metodę powiększania średnicy wewnętrznej przewodu kominowego w celu poprawy jakości przepływu spalin. Wykonujemy małe i duże remonty kominów, w tym naprawy nasady i montaż wkładów kominowych. Realizujemy montaż nasad kominowych, które wspomagają i stabilizują ciąg kominowy, pomagając tym samym odprowadzić powietrze z przewodów wentylacyjnych oraz spaliny z przewodów spalinowych.

Nasza firma świadczy również usługę montażu wkładu kominowego Alufol. Metoda ta ma za zadanie wydmuchiwanie kominów wentylacyjnych i spalinowych. Ich dużym atutem jest możliwość stosowania w przewodach kominowych z miejscowymi przewężeniami i krzywiznami, unikając w ten sposób niepotrzebnych dla mieszkańców robót budowlanych prowadzonych wewnątrz budynków. Usługa ta wykonywana jest w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i innych.

Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem do czyszczenia pieców węglowych.

Pełny zakres usług kominiarskich

Świadczymy pełny zakres usług kominiarskich  realizowanych przez naszych wykwalifikowanych i doświadczonych kominiarzy, posiadających stosowne uprawnienia.
Oferowane przez nas prace to szereg czynności z zakresu m.in. kontroli, odbioru, konserwacji, uszczelniania, budowy i czyszczenia systemów kominowych, a także dostosowywania ich do nowoczesnych urządzeń grzewczych. Każde powierzone nam zadanie wykonujemy precyzyjnie i zgodnie ze sztuką kominiarską. Działamy na terenie województwa śląskiego – oferujemy szlamowanie i frezowanie kominów w Wodzisławiu Śląskim, Rybniku i innych lokalizacjach na terenie regionu.

Frezowanie

Szlamowanie

Pozostałe usługi