Naprawa dachów Wodzisław Śląski

Oferowana przez nas naprawa dachów w Wodzisławiu Śląskim to kompleksowe usługi dekarskie, które adresujemy do osób indywidualnych i firm. Działamy na terenie całego Wodzisławia Śląskiego i innych śląskich miejscowości, oferując naprawy, renowację i remonty dachów w budynkach mieszkalnych, budynkach przemysłowych i usługowych, a także w obiektach użyteczności publicznej. Zakres prac dekarskich dopasowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb zamawiającego i specyfiki obiektu.

Usługi dekarskie Wodzisław Śląski – co oferujemy?

Naszym Klientom proponujemy realizację usług dekarskich obejmujących pełen zakres prac remontowych, konserwacyjnych i wykończeniowych. Zajmujemy się m.in. montażem różnego rodzaju pokryć dachowych w obiektach nowo powstających, a także remontami dachów istniejących. Pokrycia dachowe, które montujemy i poddajemy renowacji to wszelkiego rodzaju dachówki – cementowe, ceramiczne i blachodachówki, a także papa, blacha i gont. Zależnie od bieżących potrzeb wykonujemy zarówno drobne naprawy wybranego fragmentu dachu, jak i generalne remonty dachów. Zakres oferowanych przez nas usług dekarskich w Wodzisławiu Śląskim obejmuje m.in.:

 • naprawę pokryć dachowych,
 • demontaż i przebudowę dachów starych,
 • montaż nowych pokryć dachowych,
 • konserwację pokryć dachowych,
 • obróbkę blacharską,
 • montaż kominów,
 • montaż orynnowania,
 • wykonanie ociepleń dachów,
 • hydroizolację dachów,
 • mycie dachów,
 • czyszczenie dachów,
 • malowanie dachów.

Malowanie dachów Wodzisław Śląski

Nasze usługi malowania dachów w Wodzisławiu Śląskim adresujemy zarówno do Klientów wykańczających, jak i remontujących domy czy siedziby firm. Dachy malujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (malowanie agregatami) oraz wysokiej jakości preparatów gwarantujących zarówno wysoką estetykę, jak i trwałe zabezpieczenie dachu przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Usługi malowania dachów w Wodzisławiu Śląskim przeprowadzamy kilku etapowo. Przed przystąpieniem do malowania czyścimy i myjemy dach pod wysokim ciśnieniem. Następnie z pomocą specjalistycznego sprzętu usuwamy z jego powierzchni rdzę. Przed przystąpieniem do malowania zabezpieczamy poszczególne elementy dachu m.in. kominy i okna itp. przed zabrudzeniem. Tak przygotowany dach malujemy kilkoma warstwami. Stosujemy również specjalne preparaty zabezpieczające powierzchnie dachowe przed korozją.

Kompleksowa renowacja dachów Wodzisław Śląski

Realizowane przez nas usługi naprawy, czyszczenia i malowania dachów w Wodzisławiu Śląskim w natychmiastowy sposób poprawiają wygląd całego budynku. Renowacja dachów, której się podejmujemy to jednak nie tylko estetyka, ale również inwestycja w trwałość na lata. Stosowane przez nas nowoczesne techniki remontów dachów zapewniają powierzchniom dachowym solidną ochrony przed działaniem zmiennych czynników atmosferycznych. Remontowane przez nas dachy, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych, są odporne na silny wiatr, opady deszczu, śniegu oraz promieniowanie UV. Zastosowanie zabezpieczeń antykorozyjnych chroni je natomiast przed rdzą.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług dekarskich w Wodzisławiu Śląskim i innych śląskich miejscowościach. Świadczymy również usługi dekarskie w Gliwicach i Rybniku. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Klientów indywidualnych i firmy zainteresowane naszą ofertą!