Naprawa dachów Rybnik

Oferujemy naprawę dachów w Rybniku. Usługi dekarskie w Rybniku realizujemy na zlecenie osób indywidualnych i firm, zapewniając pełen zakres niezbędnych do wykonania prac. Dachy remontujemy w domach mieszkalnych, budynkach przemysłowych, obiektach usługowych i w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu naszych fachowców, zapewniamy sprawną i solidną realizację wszystkich powierzonych nam prac dekarskich. Zakres świadczonych przez nas usług dekarskich w Rybniku uwzględnia zarówno miejscowe naprawy pokryć dachowych, jak i kompleksowe renowacje dachów.

Kompleksowe usługi dekarskie Rybnik

Realizowane przez nas kompleksowe usługi dekarskie w Rybniku obejmują zarówno drobne naprawy, jak i generalne remonty dachów. W zależności od potrzeb oferujemy m.in. montaż, naprawy i konserwację pokryć dachowych wykonanych z dachówki ceramicznej i cementowej, blachodachówki, blachy, papy czy gontu bitumicznego. Wykonujemy również renowację wybranych fragmentów oraz całych pokryć dachowych. W ramach usług dekarskich w Rybniku zapewniamy również montaż okien dachowych i obróbkę blacharską, obejmującą montaż kominów i orynnowania. Ponadto zajmujemy się wykonaniem ociepleń dachowych oraz hydroizolacją dachów. Świadczymy też usługi mycia, czyszczenia i malowania dachów.

Malowanie dachów Rybnik

Naszym Klientom świadczymy kompleksowe usługi malowania dachów w Rybniku. Malujemy wszystkie typy dachów m.in. dachy z blachy i blachodachówki w różnego typu obiektach. Malując dachy, korzystamy ze specjalistycznego sprzętu m.in. agregatów malarskich umożliwiających szybkie i precyzyjne pokrycie dachów lakierem. Świadczone przez nas usługi malowania dachów w Rybniku pozwalają w łatwy i niedrogi sposób uatrakcyjnić wygląd dachu, poprawiając jego prezencję i zapewniając wyższą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Jak odbywa się malowanie dachów?

Realizowane przez nas usługi malowania dachów w Rybniku to prace, na które składa się kilka etapów. Przed przystąpieniem do malowania dachu zapewniamy jego czyszczenie oraz mycie z zastosowaniem urządzeń wysokociśnieniowych. Następnie usuwamy rdzę i odpylamy powierzchnię dachu. Bezpośrednio przed malowaniem zabezpieczamy elementy dachu takie jak: kominy okna itp., by nie uległy one zabrudzeniu. Tak przygotowaną powierzchnię dachową malujemy kilku warstwowo na wybrany przez Klienta kolor. Stosujemy również dodatkowe zabezpieczenia antykorozyjne, chroniące dachy przed występowaniem rdzy.

Dekarstwo Rybnik – fachowcy do zadań specjalnych

Jako fachowcy z wieloletnim stażem w branży dekarskiej i kominiarskiej radzimy sobie z każdym wyzwaniem. Posiadane przez nas doświadczenie we frezowaniu kominów i naprawie dachów to gwarancja solidności. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zapewniając sprawne i terminowe wykonanie prac. Z powodzeniem podejmujemy się również realizacji zleceń niestandardowych.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z profesjonalnych usług dekarskich w Rybniku, zapraszamy do kontaktu! Obsługujemy Klientów indywidualnych i firmy. Działamy nie tylko na ternie Rybnika, ale również Wodzisławia Śląskiego, Gliwic i innych lokalizacji na terenie województwa śląskiego.