Naprawa dachów Gliwice

Zajmujemy się naprawą dachów w Gliwicach. Naszym Klientom – osobom indywidulnym, firmom i instytucjom na terenie Gliwic i okolic proponujemy realizację kompleksowych usług dekarskich. Dachy remontujemy we wszystkich typach obiektów – w domach mieszkalnych, budynkach przemysłowych i usługowych, jak również w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży dekarskiej, zapewniamy rzetelną i kompleksową realizację usług dekarskich w Gliwicach. Zależnie od potrzeb i specyfiki pokryć dachowych stosujemy odpowiednie techniki pracy. W renowacji dachów korzystamy z nowoczesnego sprzętu m.in. myjek wysokociśnieniowych i agregatów malarskich umożliwiających sprawne i solidne wykonywanie zleceń.

Usługi dekarskie Gliwice – kompleksowa renowacja dachów

Świadczone przez nas usługi dekarskie w Gliwicach obejmują zarówno renowację wybranych fragmentów dachów, jak i ich remonty generalne. Na zlecenie Klientów indywidualnych i firm realizujemy pełną gamę prac dekarskich. Zajmujemy się m.in. montażem pokryć dachowych – fachowo montujemy dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówkę, blachę, papę i gont bitumiczny. W ramach usług dekarskich w Gliwicach oferujemy nie tylko naprawy, ale również demontaż dachów starych i ich kompleksową przebudowę. Oferujemy zarówno ocieplanie, jak i hydroizolację dachów. Zapewniamy także obróbkę blacharską, montaż kominów, orynnowania i montaż okien dachowych. Świadczone przez nas usługi renowacji dachów obejmują także czyszczenie, mycie i malowanie pokryć dachowych.

Wszystkich Klientów zainteresowanych usługami dekarskimi w Gliwicach zapraszamy do kontaktu. Jeśli potrzebują Państwo usług kominiarskich, służymy również fachową pomocą. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wycenimy wybraną usługę.